Grupa
TRANSDŹWIG
Skuteczność przez doświadczenie
Historia

Początki firmy sięgają czasów kiedy prywatna inicjatywa nie była mile widziana. Był rok 1986. Ryszard Hirsz zakupił koparkę Białoruś i po pracy w państwowym kombinacie, świadczył usługi budowlane. W 1989 roku po zmianie ustroju zarejestrował działalność gospodarczą pod nazwą TRANSDŹWIG Ryszard Hirsz. Pierwszy dźwig kupił w roku 1989. Był to 10 tonowy Jelcz, który później został przerobiony na samochód ciężarowy.

Pierwsza połowa lat 90 upłynęła na inwestycjach w zachodni tabor marki IFA i Steyr, a działalność firmy rozwinęła się na transport lokalny i międzynarodowy. W drugiej połowie lat 90 Ryszard Hirsz skupił się na usługach dźwigowych, a dział transportu przejął syn tworząc firmę TRANS- BEST. Wiek XXI obfitował w dalszy dynamiczny rozwój, który dziś owocuje stanem dziewięciu dźwigów o tonażu do 50 ton. W międzyczasie powstaje firma ALFA zajmująca się transportem lekkim, a TRANS-BEST wyspecjalizował się w transporcie z HDS.

TRANSDŹWIG dziś oprócz usług dźwigowych świadczy również usługi koparko-ładowarką JCB, a wraz z rodzinnymi firmami ALFA i TRANS-BEST jest w stanie zapewnić szereg usług transportowo-dźwigowych.
Start    |    Oferta    |    Sprzęt    |    Galeria    |    Kontakt
koparka Gdańsk, usługi dźwigowe, usługi dźwigowe Gdańsk, usługi dźwigowe Gdynia, usługi dźwigowe Trójmiasto